Krabičková dieta: klady a zápory

Nic není dokonalé, i krabičkové diety mají své výhody a nevýhody. Síť firem, které tuto službu nabízí, se neustále rozšiřuje. Nechat si dovážet jídlo není problém ve větších městech, bohužel na vesnice buď nejezdí, nebo je to finančně velmi náročné.

Krabičková dieta a její klady

Nemusíme nakupovat ani vařit, nemusíme přemýšlet nad složením jídla a počítat denní příjem kalorií, jídlo je poměrně drahé, proto nás to donutí dietu dodržovat (možná), nemusíme ani nikam jezdit – jídlo přivezou na určenou adresu.

Krabičková dieta a její zápory

Jídlo nám nemusí chutnat, nebudeme mít chuť na dané jídlo. Můžete mít chutě na jídlo, pokud vaříme pro ostatní, je nutná silná vůle odolat okolnímu pokušení. Odvrácenou stranou mince jsou i specifické zdravotní problémy, které v dietních krabičkách většinou nejsou zohledněny.

Barevné fotky jídel vypadají lákavě, je otázka, jaká je realita

Vyber, co tě zajímá

Rozvoz po městech

Již brzy vám přineseme přehled, ve kterých z těchto měst lze objednat rozvážku krabičkových diet a ve kterých ne. Samozřejmě s přehledem firem, které tak činí.

brno, beroun, břeclav, cheb, chomutov, chrudim, české budějovice, česká lípa, děčín, frýdek místek, hradec králové, hodonín, havířov, holešov, hradec,hranice, jablonec, jihlava, jindřichův hradec, karlovy vary, kladno, kolín,kroměříž, liberec, litoměřice, louny, lovosice, most, mladá boleslav, náchod, nový jičín, ostrava, olomouc, opava, praha, plzeň, pardubice, prachatice, přerov, příbram, prostějov, sokolov, svitavy, šumperk, tábor, teplice, třebíč, třinec, trutnov, uherské hradiště, veselí nad moravou, vsetín, vyškov, zlín, znojmo, žďár nad sázavou

Může vás zajímat