Co se ukrývá pod plastovým víčkem

Základem krabičkové diety je, že vám vámi vybraná firma bude dovážet připraveno jídlo až domů, nebo do zaměstnání.

V krabičkách by mělo být vyvážené jídlo s celkovým denním příjmem kolem 5 000 kJ pro ženy a kolem 7 000 kJ pro muže, které je rozvrženo do pěti porcí. Většina firem nabízí krabičkovou dietu jen od pondělí do pátku s tím, že o víkendu se stravujete sami. Můžete si tak vyzkoušet, jak by vám to šlo samo poté, co byste s dietou skončili. Pokud neodoláte a „ujedete“, odborníci radí přidat víc pohybu. Jsou však firmy, které vám zajistí i víkendové krabičkové menu.

Firmy slibují, že s jejich „dietními krabičkami“ zhubneme 5 - 7 kilogramů za měsíc. Jeden den stravování vyjde na 250 - 500 Kč, záleží na zvoleném programu. Cenu také zvyšují ještě náklady na dopravu. Ušetřit můžeme objednáním krabiček a platbou předem rovnou na celý měsíc, nebo i déle, až 48 dní.

Vyber, co tě zajímá

Rozvoz po městech

Již brzy vám přineseme přehled, ve kterých z těchto měst lze objednat rozvážku krabičkových diet a ve kterých ne. Samozřejmě s přehledem firem, které tak činí.

brno, beroun, břeclav, cheb, chomutov, chrudim, české budějovice, česká lípa, děčín, frýdek místek, hradec králové, hodonín, havířov, holešov, hradec,hranice, jablonec, jihlava, jindřichův hradec, karlovy vary, kladno, kolín,kroměříž, liberec, litoměřice, louny, lovosice, most, mladá boleslav, náchod, nový jičín, ostrava, olomouc, opava, praha, plzeň, pardubice, prachatice, přerov, příbram, prostějov, sokolov, svitavy, šumperk, tábor, teplice, třebíč, třinec, trutnov, uherské hradiště, veselí nad moravou, vsetín, vyškov, zlín, znojmo, žďár nad sázavou

Může vás zajímat