Seznam krabičkových diet

Mezi společnosti zabývající se touto komoditou patří např. abc Dieta (Praha, Brno, Jihlava), Krabičky (Morava), I Feel Well (Praha a okolí, Kladno) a zřejmě nejznámější je společnost NutriCare (Praha).

Společností s krabičkovým systémem stravování je ale podstatně více, pokud vám tyto nevyhovují, stačí trošku zapátrat na internetu.

Firmě Krabičky propůjčil svoji tvář výživový odborník Petr Havlíček, který se proslavil díky účinkování v pořadu Jste to, co jíte. V reklamním spotu krabičkové stravování vychvaluje a nabízí možnost vyhrát dárky až za sto tisíc, pokud se stanete pravidelnými konzumenty.

Vyber, co tě zajímá

Rozvoz po městech

Již brzy vám přineseme přehled, ve kterých z těchto měst lze objednat rozvážku krabičkových diet a ve kterých ne. Samozřejmě s přehledem firem, které tak činí.

brno, beroun, břeclav, cheb, chomutov, chrudim, české budějovice, česká lípa, děčín, frýdek místek, hradec králové, hodonín, havířov, holešov, hradec,hranice, jablonec, jihlava, jindřichův hradec, karlovy vary, kladno, kolín,kroměříž, liberec, litoměřice, louny, lovosice, most, mladá boleslav, náchod, nový jičín, ostrava, olomouc, opava, praha, plzeň, pardubice, prachatice, přerov, příbram, prostějov, sokolov, svitavy, šumperk, tábor, teplice, třebíč, třinec, trutnov, uherské hradiště, veselí nad moravou, vsetín, vyškov, zlín, znojmo, žďár nad sázavou

Může vás zajímat